Zasady naszej szkoły

Nasz cennik-kliknij.
Jak rozliczamy lekcje?

W naszej szkole opłata za lekcje jest zmienna w zależności od miesiąca. Przykładowo, jeśli uczeń uczęszcza na lekcje 45 min. które kosztują 80 zł, a miesiącu są cztery tygodnie nauki, to za cztery lekcje w miesiącu zapłaci 4x80zł. Jeśli lekcji jest mniej – np.3, zapłaci 3×80.

Zasady opłat

Opłaty za zajęcia uiszczamy przez aplikację Active Now  (do której dostęp otrzymuje każdy rodzic lub pełnoletni uczeń) w terminie do 1 dnia każdego miesiąca z góry. Prosimy na czas regulować wpłaty.

Wykaz dni wolnych

Dni wolne w naszej szkole są takie same jak dni wolne od pracy.  W te dni nie prowadzimy zajęć. W roku szkolnym 2023/24 są to:

1 listopada  Wszystkich Świętych

11 listopada Święto Niepodległości

25 grudnia pierwszy dzień Bożego Narodzenia

26 grudnia pierwszy dzień Bożego Narodzenia

1 stycznia Nowy Rok

6 stycznia święto Trzech Króli

29 stycznia – 11 lutego 2024 ferie zimowe dla województwa śląskiego

1 kwietnia Poniedziałek Wielkanocny

1-3 maja weekend majowy

30 maja Boże Ciało

Odwoływanie lekcji.

Lekcje indywidualne: Lekcja odwołana przez ucznia przynajmniej 24h wcześniej nie przepada ale będzie odrobiona w formie zajęć grupowych. Nauczyciel zaproponuje odrabianie lekcji w innym terminie, kiedy uzbiera się wystarczającą ilość lekcji do odrobienia z uczniami. W jednym semestrze do odrobienia kwalifikują się 2 odwołane w ten sposób lekcje wyłącznie przez aplikację Active Now.

Lekcje w duecie i grupowe: nie ma możliwości odrobienia lekcji. W razie nieobecności nauczyciel na prośbę ucznia może udostępnić uczniowi materiał do ćwiczeń np. w postaci dokumentu lub nagrania audio, video.

Zespoły

Każdy uczeń naszej szkoły ma możliwość udziału w próbach zespołu odbywających się raz lub dwa w miesiącu. Spotkania te polegają na ćwiczeniu utworu w zespole mieszanym (perkusja, gitara, bas, wokal, klawisze). Jest to świetna okazja do poznania specyfiki gry w zespole, która zwykle skutkuje większą motywacją do ćwiczeń i satysfakcją z gry.  Zajęcia płatne zgodnie z cennikiem. Samodzielne próby zespołu dla naszych klientów są gratis!